horizontal rule

Alapítványunkról

horizontal rule

Alapítványunk tevékenysége

Alapítványunk 1993-ban jött létre tíz alapító tag lelkes munkájának eredményeként, 105. Sz. Szakmunkásképző Intézet és Szakközépiskoláért Alapítvány néven. 1999 óta közhasznú szervezetként működünk, -az iskola névváltozását követve- a Surányi Endre Szakképző Iskoláért Alapítvány néven.

A 2003/2004-es tanév kiemelkedő eseménye volt az alapítvány életében, hogy megvásároltunk egy üdülőt a Rakacai-tó partján, ami terveink szerint diákjaink és kollektívánk részére nyújt majd pihenést egy-egy dolgos tanév után. A gyönyörű környezetben található üdülő alkalmas osztálykirándulások, tantestületi kirándulások úti céljául vagy egyéb iskolai esemény lebonyolításának helyszínéül is.

A tanévben a következő események, rendezvények támogatásában, lebonyolításában vállaltunk szerepet:

ˇ        tanulmányi versenyeken, műveltségi vetélkedőkön, sportversenyeken jó eredményeket elért tanulók és felkészítő tanáraik jutalmazása;

ˇ        az Autószalon szakkiállítás megtekintésének támogatása;

ˇ        Mikulás-est szervezésének támogatása;

ˇ        országos matematika tanulmányi verseny lebonyolításának támogatása;

ˇ        nőnapi köszöntés;

ˇ        OSZTV lebonyolításának támogatása;

ˇ        városi és iskolai diáknapok;

ˇ        ballagók jutalmazása;

ˇ        iskolai évkönyv megjelentetése.

Alapítványunk támogatóinak ezúton is szeretnénk megköszönni, hogy mindezt lehetővé tették!

Alapítványi Támogatás

Ismételten kérjük megértő és segítő támogatását.

Célunk változatlan, az Intézmény mindenkori diákjaihoz kapcsolódó tanulmányi munka, kulturális- sport- és szabadidős tevékenység segítése, valamint az arra érdemes tanulók anyagi támogatása.

Hisszük céljaink megvalósulása valamennyiünk közös érdekében történik.