A 2016/2017-es tanév osztályai
 
Ózdi SZC Surányi Endre Szakképző Iskolája és Kollégiuma
       
  Osztály szakmacsoport/szakma Osztályfőnök
1. 9/1 villanyszerelő Weinémer László
karosszérialakatos
2. 9/2 eladó Gardi Judit
3. 9/3 szoc.gondozó és ápoló Endre Judit
vendéglátó-eladó
4. 9/4 pincér Dienes Judit
5. 9/5 szakács Lénártné Jakab Ibolya
6. 9/6 gépi forgácsoló Marsi Lajos
7. 9/A közlekedésgépész ágazati Tőzsér Zoltán
8. 9/B kereskedelem ágazati  Bán Tiborné 
vendéglátóipar ágazati
9. 9/C egészségügy ágazati Csík Beáta
szépészet ágazati
10 10/1 villanyszerelő, Rosza Pál
gépi forácsoló
11. 10/2 eladó Erdélyiné R. Hajnalka
12. 10/3 eladó Tóth Józsefné
13. 10/4 pincér Csák Tamásné
14. 10/5 szakács Kis-Molnár Csilla
15. 10/6 karosszérialakatos Perjési Zoltán
16. 10/A közlekedésgépész ágazati Diczházi Zsolt
17. 10/B kereskedelem ágazati  Kristonné T. Margit
18. 10/C vendéglátóipar ágazati Doszpolyné R. Erika
19. 10/D egészségügy ágazati Hodop Krisztián
20. 11/1 villanyszerelő Antal Tamás
karosszérialakatos
21. 11/2 gépi forgácsoló Pipoly Imre
22. 11/3 eladó Kovácsné Gergely Mariann
23. 11/4 eladó Toronya Zsuzsanna
24. 11/5 pincér Juhász Andrea
25. 11/6 szakács Nagy Anna
26. 11/A közlekedésgépész ágazati Mátyás József
27. 11/B kereskedelem ágazati  Munták F. Viktória
szépészet ágazati
28. 11/C vendéglátóipar ágazati Dr. Szilvási Natália
29. 11/D egészségügy ágazati Fóris Edina
1 11/FE eladó - esti Kovácsné Gergely Mariann
30. 12/N intenzív nappali Nagyné Máté Erika
31. 12/M intenzív nappali Molnár Zoltán
32. 11/7 gépi forgácsoló Bartos Béla
33. 12/A közlekedésgépész ágazati Brassó Istvánné
34. 12/B elektrotechnika-elektronika Rédei Dóra
szépészet ágazati
35. 12/C kereskedelem ágazati  Dalmi Ildikó
36. 12/D vendéglátóipar ágazati Klementné Bíró Anikó
37. 12/E egészségügy ágazati Bakó Judit
2 12/FE pincér-szakács - esti Erdélyiné R. Hajnalka
3 12/K kis és középváll. I. Láda István
38 13/1 CNC gépkezelő Icsa András
39 13/A autószerelő Csernyákné Nagy Judit
fodrász
40 13/B gyakorló ápoló Tanner Orsolya
vendéglátás-szervező
4 13/FE gyakorló ápoló - esti Tanner Orsolya
5 13/K kis és középváll. II. Sándorné Nagy Zsuzsanna
41 14/A autószerelő Fábián Angéla
gyakorló ápoló
42 14/B kereskedő Hódosi Katalin
6 14 /FE gyakorló ápoló - esti Fábián Angéla
43 15/A ápoló Ungváriné Tóth Sarolta
7 12/L felnőttoktatás esti tagozat Lombeczkiné B. Margit